



Kinnitusrihm Strend Pro TRS-501, põrkmehhanismiga rihm, 50 mm, L-6 m, max. 5000 kg
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 5000 |
| Tip | Rihm |
| Kaal | 2,37 kg |
| Läbimõõt (mm) | 50 |
| Laius | 50 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 2500 kg |
| Pikkus (m) | 6 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 5000 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | põrkrihm |
21.60€ /tk
Maksudeta: 17.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 217584
- Kaal: 2.37kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313723
- Riik: China