
Mikser Strend Pro CMX12, 120 lit, 550W, ehitus
| Default | |
| Maksimaalne helitugevus | 120 l |
| Müra | 75 dB |
| Sisendpinge | 230 V / 50 Hz |
| Kiirus koormuse all | 2980 p/min |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Töö sisu | 80 l |
| Nimivõimsus | 550 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230 / 400V) |
| Trumli ava läbimõõt | 318 mm |
| Trumli tühjendamine | Jalgrattaga |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 2,800 p/min |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Maksimaalne segamismaht | 105 l |
254.10€ /tk
Maksudeta: 210.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 112658A
- Kaal: 46.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163026500
- Riik: China