
Mikser Strend Pro CMX20, 200 lit, 800W, ehitus
| Default | |
| Maksimaalne helitugevus | 200 l |
| Müra | 79 dB |
| Sisendpinge | 230 V / 50 Hz |
| Kiirus koormuse all | 2980 p/min |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Töö sisu | 150 l |
| Nimivõimsus | 800 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli ava läbimõõt | 318 mm |
| Trumli tühjendamine | Jalgrattaga |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 2,800 p/min |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Maksimaalne segamismaht | 180 l |
349.39€ /tk
Maksudeta: 288.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 112659A
- Kaal: 61.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163026524
- Riik: China