









Kellu Warcraft DWS07-390, 710W, 390 mm, krohvimiseks
Kellu kasutatakse krohvide silumiseks ja lihvimiseks. Ketta läbimõõt, mis silub vajalikke ebatasasusi, on 390 mm. Seadme energiatarve on 710 W ja kiirus ilma koormuseta 110/min. Seadme ühendamiseks 230 V vooluvõrku on vaja 4 m pikkust kaablit.
Veskit on lihtne haarata, mis muudab selle käsitsemise suhteliselt lihtsaks ja praktiliseks. Käepidemed on parema istuvuse tagamiseks kummeeritud. Seadet tohib kasutada ainult reserveeritud eesmärkidel. Ärge kasutage muude materjalide, näiteks puidu, metalli jms lihvimiseks ja silumiseks.
| Default | |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 110 / min |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 110 pööret minutis |
| Sisend | 710 W |
| Kipsplaadi lihvija | Jah |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 390 mm |
137.21€ /tk
Maksudeta: 113.40€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 1130525
- Kaal: 5.84kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014934
- Riik: China