









Kipsplaadi lihvija Worсraft DS08-190, 800 W, 190 mm
Lihvija on mõeldud kipsplaadist seinte ja lagede kuivlihvimiseks. Seda saab kasutada ka värvikihtide, liimikihtide eemaldamiseks ja kipsi kobestamiseks. Lihvimine toimub 190 mm läbimõõduga lihvpeaga, millesse asetatakse 180 mm läbimõõduga lihvpaber. Seadme energiatarve on 800 W ja tühikäigu kiirus 1 200 - 2 300 pööret minutis. Veski eeliseks on kahjustuste kogumiskott, samuti 7 W LED-valgustus parema nähtavuse tagamiseks. Pakendis on 2 rihma. Veski käsitsemine on väga lihtne ja praktiline. Käepide on kohandatud parima võimaliku haarde tagamiseks. Tööks peavad seadmed olema ühendatud 230 V vooluvõrku.
Ärge kunagi lihvige lihvijaga materjale, mis võivad sisaldada asbesti.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 1 200 - 2 300 p/min |
| Sisend | 800 W |
| Kipsplaadi lihvija | Jah |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 190 mm |
| Toru läbimõõt (mm) | 32 |
96.56€ /tk
Maksudeta: 79.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1130510
- Kaal: 4.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002153
- Riik: China