







Lihvija Warcraft OS04-150, ekstsentriline, 350 W, 150 mm
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 4 000 - 10 000 p/min |
| Sisend | 350 W |
| Ekstsentrilisus | 5 mm |
| Kipsplaadi lihvija | EI |
| lešička | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 150 mm |
214.71€ /tk
Maksudeta: 177.45€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114851
- Kaal: 2.26kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905247706935
- Riik: China