









Lintlihvmasin Worсraft BS08-76, 810 W
Lintlihvijat kasutatakse kuivlihvimiseks. Veski on kõrge abrasiivsusega ja sobib sellistele materjalidele nagu puit, plastik, metall ja muud. Lihvimise peamist rolli mängib lihvlint. Selle riba mõõdud on 76 x 533 mm. Kinnitate lihtsalt rihma vajaliku materjali külge ja lihvite selle. Pärast lindile asetatud lihvpaberi kulumist on vaja see asendada sobiva tüübiga. Seadme energiatarve on 810 W ja rihma tühikäigu pöörlemiskiirus ilma koormuseta 200 - 380 pööret minutis. Veskil on 2 käepidet, üks väiksem ees ja teine suur taga. Käepidemed on parema käsitsemise tagamiseks kummeeritud. Veski eeliseks on kiiruse reguleerimise võimalus vastavalt vajadusele.
| Default | |
| Tühikäigu rihma pöörlemiskiirus | 200 - 380 p/min |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Lihvimispinna pikkus | 533 mm |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimispinna laius | 76 mm |
| Sisend | 810 W |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
73.69€ /tk
Maksudeta: 60.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 113132
- Kaal: 3.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023347506
- Riik: China