



Teritusmasin Strend pro S1D-DW01-56, 96W
Multifunktsionaalne veski toimib vajalike tööriistade teritajana. See sobib kääride ja nugade, peitlite ja muude terade, aga ka HSS-puuride metallist terade teritamiseks. Lihvketta läbimõõt on 56 mm ja tühikäigu pöörlemiskiirus 1,350 pööret minutis. Teritatavate puuride läbimõõt on 3 - 13 mm ning peitlite ja terade laius 6 - 51 mm. Seadme energiatarve on 96 W ja tööks on vaja seade ühendada 230 V võrku.
| Default | |
| Puuri läbimõõt | 3 – 13 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Tühikäigu kiirus | 1,350 p/min |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Toitesüsteem | võrk |
| kohver | EI |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Meisli ja tera laius | 6 – 51 mm |
| Aku tüüp | Ükski |
37.51€ /tk
Maksudeta: 31.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 212100
- Kaal: 1.63kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163013630
- Riik: China