





Lihvija on mõeldud eelkõige kipsplaatide, lagede ning sise- ja välisseinte lihvimiseks. Seade pakub aga mitmeid muid kasutusviise, näiteks jääkide eemaldamist põrandatelt, värvidelt, liimidelt, krohvilt jms. Seadme esiosas on liivapaberiga pea. Lihvimispea läbimõõt on 225 mm, lihvimisläbimõõt aga 215 mm. Seadme energiatarve on 600 W ja seadme kiirus 600 - 1 500 pööret minutis. Selle veski eeliseks on pikendustoru, mida saate vastavalt vajadusele reguleerida. Kui kasutate veskit lühikese vahemaa tagant, sisestage lihtsalt pikendustoru. Kui soovite töödelda näiteks põrandaid, saab pikendustoru pikendada. See muudab veskiga töötamise tõeliselt praktiliseks, kiireks ja lihtsaks ning te ei pea vaeva nägema. Töötamiseks peab veski olema ühendatud 230 V vooluvõrku. Seadet ei tohi kasutada asbesti sisaldada võivate materjalide töötlemiseks.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 600 - 1 500 p/min |
| Sisend | 600 W |
| Kipsplaadi lihvija | Jah |
| Pikkus (ilma pikendustoruta) (m) | 1,10/1,35 |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Pikkus (koos pikendustoruga) (m) | 1,65 |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 225 mm |
| Toru läbimõõt (mm) | 32 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113769
- Kaal: 5.00kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023327546
- Riik: China