



Kvaliteetne veski on asendamatu tarvik igale meistrimehele või isetegijale. Elektriline nurklihvija Worcraft AG14-125S sobib metallmaterjali, aga ka betooni või plaatidega töötamiseks. Nurklihvijat kasutatakse metallide, betooni või plaatide lõikamiseks, puhastamiseks ja lihvimiseks ilma vett kasutamata. Veski esiosas on lihvketas, mille saate pärast kulumist hõlpsasti välja vahetada. Ketta läbimõõt ulatub 125 mm-ni. Veski tühikäigu pöörlemiskiirus ulatub 0 - 11 500 min-1-ni. Saate neid seadistada käepärase kiiruseregulaatoriga. Parema haarde tagamiseks on kasutatud musta plastikust käepidet, mis muudab lihvimise lihtsamaks ja mugavamaks. Selle võimsa veski energiatarve on 1400 W ja see tuleb töötamiseks ühendada 230 V vooluvõrku. Tänu väikesele kaalule, vaid 2,4 kg, on veski käsitsemine lihtne.
Lihvijat ei tohi kasutada muude materjalidega töötamiseks, vastasel juhul on oht ohu või kahjustuste tekkeks. Samuti ei tohi veskit kasutada sobimatut tüüpi lihvketastega. See ei sobi jahutusvedelikega lihvimiseks ega ohtlike materjalide, näiteks asbesti lihvimiseks ja lõikamiseks.
| Default | |
| Max. ketta läbimõõt | 125 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Nimivõimsus | 1400 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1400 W |
| lešička | EI |
| kohver | EI |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 11 500 pööret minutis |
| Aku tüüp | Worcraft |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114780
- Kaal: 3.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163059805
- Riik: China