







Veski Worcraft BG20-150, 150W, 150x20x12,7 mm, lauaplaat
Lauaveski on mõeldud terase ja metalli lihvimiseks, teritamiseks või ka rooste eemaldamiseks. Veski eeliseks on see, et see on varustatud kahe kettaga. Ühe lihvplaadi läbimõõt on 150 mm ja laius 20 mm. Auk ise, mille kaudu saab vajalikke materjale lihvida, on 12,7 mm suurune. Seadme energiatarve on 200 W ja kiirus 2 950 min-1. Ketaste kohal on väike läbipaistev kate, mis kaitseb teid lihvimise eest võimalike sädemete jms eest lihvimise ajal. Lihvimiskiirus on automaatne, seda ei saa vastavalt vajadusele seadistada. Veski on fikseeritud, laud, ilma erihoolduseta. Seade peab töötamiseks olema ühendatud 230 V vooluvõrku.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Mootori ühendus | 230 V |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Lihvplaadi ava | 12,7 mm |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 150 mm |
| Lihvtalla laius | 20 mm |
45.74€ /tk
Maksudeta: 37.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113696
- Kaal: 5.38kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023398607
- Riik: China