







Veski Worcraft WPRS104, 430W, 150 mm, regulaatoriga, ekstsentriline
Ekstsentriklihvijat kasutatakse puidu, metallide ja värvide lihvimiseks. Lihvimine toimub liivapaberiga, mis asetatakse lihvpeasse. Lihvimise läbimõõt on 150 mm. Veski energiatarve on 430 W ja tühikäigu kiirus 6 000 - 12 000 pööret minutis. Veski on vastavalt vajadusele varustatud eraldi kiiruse seadistusega. Veski eeliseks on ka tolmu ja mustuse koguja tagaosas, tänu millele olete tööl hingamise eest kaitstud. Varrukate pind on kummeeritud, mis kohandab seda kõige mugavama tööga. Seal on 2 m pikkune kaabel, millega on vaja seade ühendada 230 V võrku.
Ärge mingil juhul kasutage märglihvimiseks. Samuti ei sobi see kipsplaadi materjalide lihvimiseks.
| Default | |
| Müra | 91 dB |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 6 000 - 12 000 p/min |
| Sisend | 430 W |
| Kipsplaadi lihvija | EI |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 150 mm |
52.73€ /tk
Maksudeta: 43.58€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114325
- Kaal: 2.73kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313501
- Riik: China