









Vibroveski Worсraft FS-300, 300 W
Vibreeriv veski sobib puit-, metall- ja plastpindade servade kuivlihvimiseks ja viimistlemiseks. Lihvimine toimub vibreeriva lindi abil. Vööl on liivapaber, mille mõõtmed on 115 x 230 mm. Tekkiv vibratsioon ja rõhk kulutavad vajalikku materjali lihtsalt, praktiliselt ja kiiresti. Seadme energiatarve on 300 W ja lihvimisvõnkumiste arv 6 000 - 11 000 min-1. Veskil on astmeteta kiiruse reguleerimine. Tööks on vaja pistikupesa.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Lihvimispinna pikkus | 230 mm |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvimispinna laius | 115 mm |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 6 000 - 11 000 p/min |
| Sisend | 300 W |
| Lihvitud pind | 115 x 230 mm |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Tolmueemalduse ühendus | Jah |
50.82€ /tk
Maksudeta: 42.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113178
- Kaal: 2.91kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023347513
- Riik: China