









Worcraft AG08-125S, 820W, 125 mm, M14, nurklihvija, kiiruse reguleerimisega
Nurklihvijat kasutatakse metall- ja betoonpindade lihvimiseks, lõikamiseks ja puhastamiseks või sillutise lõikamiseks. Veski esiosas on lihvpea, mille läbimõõt on 125 mm. Lihvketta maksimaalne läbimõõt on 125 mm. Seadme energiatarve on 820 W ja tühikäigu kiirus 0-11 000 min-1.
Veski pakub kiiruse reguleerimise võimalust. Veskiga on võimalik töötada ainult sobivate lihvketaste abil, vastasel juhul on kahjustuste ja ohu oht. Materjali ei tohi töötlemise ajal veega jahutada. On vaja pöörata tähelepanu töödeldavate materjalide koostisele. Mitte mingil juhul ei ole veskiga võimalik töötada selliste materjalidega nagu asbest.
| Default | |
| Max. ketta läbimõõt | 125 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Nimivõimsus | 820 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| lešička | EI |
| kohver | EI |
| Spindli niit | M14 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 0-11 000 pööret minutis |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Worcraft |
47.01€ /tk
Maksudeta: 38.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113133
- Kaal: 2.54kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163009459
- Riik: China