
Worcraft WPBG112 250W kuiv-/märglihvmasin 150x20x12,7/200x40x20mm lauaplaat
Laualihvija sobib nii kuiv- kui ka märglihvimiseks. Sobib teraga sobivate tööriistade nagu käärid, noad, peitlid jms lihvimiseks. Veskil on kaks eraldi ratast. Kuivlihvketas sobib esmaseks, jämedaks lihvimiseks. Selle ketta mõõtmed on 150 x 20 x 12,7 cm ja tühikäigu pöörlemiskiirus 2 950 min-1. Kasutage märglihvimiseks alati teist ketast ainult peenlihvimiseks. Selle mõõtmed on 200 x 40 x 20 mm ja tühikäigu kiirus 134 min-1. Veski energiatarve on 250 vatti.
Mitte mingil juhul ei ole soovitatav teha jämedat lihvimist märjal lihvkettal ja vastupidi.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Mootori ühendus | 230 V |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lihvketta mõõtmed kuivlihvimiseks | 150 x 20 x 12,7 mm |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Lihvketta mõõtmed märglihvimiseks | 200 x 40 x 20 mm |
| Lihvketta tühikäigu pöörlemiskiirus märglihvimiseks | 134 p/min |
| Lihvketta tühikäigu pöörlemiskiirus kuivlihvimiseks | 2,950 p/min |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Lihvplaadi läbimõõt | 15/20 cm |
63.53€ /tk
Maksudeta: 52.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113630
- Kaal: 9.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023354689
- Riik: China