









Laadija Strend Pro BD03-Z5.0A-D1, 85W, 5A, 6V/12V, IP65, LED, autoakudele
| Default | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Lisaseadme tüüp | Laadijad |
| Sisend | 85 W |
| Sobivad akutüübid | Igat tüüpi pliiakud (WET, MF, Ca/Ca, AGM ja GEL) |
| Isolatsiooni klass | IP65 |
| Kasutustemperatuur | -20 °C kuni +40 °C |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | IP65 |
| Laadimispinge | 6 V / 12 V |
| Väljundpinge | 6 V / 12 V |
| Aku mahutavus | 4-200 Ah |
38.12€ /tk
Maksudeta: 31.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 118090
- Kaal: 0.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079650
- Riik: China