







Starterikäru Strend Pro BC-730, laadimine, 12/24V, 40 A, start 400 A, autoakudele
Tõhusat laadijat ja starterit Strend Pro BC-730 kasutatakse märgakude laadimiseks. Laadimispingega 12/24 V saab laadida mis tahes autoakut. 40 A laadimisvool laeb aku kiiresti ja tõhusalt. Samuti saab see teie sõiduki käivitada tänu käivitusvoolule 400 A ja käivitusvõimsusele 6200 W.
Laadijat on mugav ja ohutu kasutada. Sellel on kõrge sissetungimiskaitse kood IP21S, see on varustatud soojuskaitsmega, mis kaitseb seda lühise, vastupidise polaarsuse või ülelaadimise eest.
Akulaadija Strend Pro BC-730 sobib suurepäraselt sõiduki kiireks ja ohutuks käivitamiseks ja laadimiseks. Ärge kartke ja hankige see niipea kui võimalik.
| Default | |
| Tip | Starter |
| Lisaseadme tüüp | Laadijad |
| Laadimisvõimsus (PMAX, START) | 1600 / 3200 W |
| Sobivad akutüübid | 30-1500 / 40-1500 Ah |
| Isolatsiooni klass | H |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | IP21S |
| Käivitusvõimsus (PMAX, START) | 6200 W |
| Käivitusvool | 400 A |
| Laadimispinge | 12 / 24 V |
170.61€ /tk
Maksudeta: 141.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 118060
- Kaal: 25.00kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163001194
- Riik: China