









Kuumliimipüstol 7 mm RAPID EG PEN, alusega
See mitmekülgne pliiatsikujuline liimipüstol sobib suurepäraselt kasutamiseks nii kodus kui ka kunsti- ja käsitööprojektides. See pakub paremat haaret ja pikka päästikut, mis tagab sujuvama ja täpsema liimimise ning suurema kontrolli raskete või keerukate osadega töötamisel. See soojeneb vaid 60 sekundiga ja kaasas on stabiilne alus mugavaks, ohutuks ja mittenakkuvaks hoiustamiseks kasutuskordade vahel. Liimipüstol on mõeldud 7 mm läbipaistvate ja värviliste liimipulkade jaoks, mistõttu on see ideaalne tööriist paljudeks rakendusteks.
| Default | |
| Hoidja | Jah |
| Tip | Elektri |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 80 W vooluvõrku ühendatuna, 15 W kasutamise ajal |
| Soojenemise aeg | 1 min |
| Töötemperatuur | 170 °C |
| kohver | EI |
25.41€ /tk
Maksudeta: 21.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130056
- Kaal: 0.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4051661036811
- Riik: China