







Kuumliimipüstol Strend Pro HG785-80, 80 W, 8-18mm
Kuumsulamliimipüstolid on kaasaegne ja tõhus vahend peaaegu kõige parandamiseks teie kodus. Püstol on mõeldud kasutamiseks modelleerimises, käsitöös ja kunstis, kaunistuste ja mänguasjade, kunst- ja õlelillede, jõulupuude või pärgade, puidu, metalli, paberi ja muude materjalide liimimiseks.
80 W Strend ProHG785-80 püstolit on lihtne kasutada, lihtsalt ühendage see sobivasse pistikusse ja oodake 5 minutit, kuni see soojeneb. Selle püstoli jaoks sobiva liimipulga läbimõõt on varieeruv, võite kasutada pulki läbimõõduga 8 kuni 11,5 mm. Alustamiseks piisab päästiku vajutamisest. Pärast töö lõpetamist on vaja püstol vooluvõrgust lahti ühendada.
| Default | |
| Tip | Elektri |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 80 W |
| Soojenemise aeg | 3 - 5 min |
| Töötemperatuur | 170 - 190 °C |
| kohver | EI |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Elektrijäätmed | Jah |
7.02€ /tk
Maksudeta: 5.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213317
- Kaal: 0.39kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023371617
- Riik: China