









Strend Pro pliiats, kuumsulam, 36 W, 7 mm, USB laadimine
Kuumsulamliimipliiats on mõeldud lahustivabaks liimimiseks, näiteks paberi, papi, korgi, puidu, naha, tekstiili, vahtmaterjali, plasti (v.a PE, PP, PTFE, vahtpolüstürool® ja pehmed PVC-materjalid), keraamika, portselani, klaasi ja kivi liimimiseks. Liimitav materjal peab olema puhas, kuiv ja rasvavaba. Kuumsulamliimipliiats sobib liimimiseks, parandamiseks, kaunistamiseks ja modelleerimiseks. Kuumsulamliimipliiats ei sobi esemete liimimiseks, mis võivad kokku puutuda temperatuuriga 50 °C ja rohkem.
| Default | |
| Sulava varda pikkus | 185 mm |
| Tip | aku |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Soojenemise aeg | 6 s |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Töötemperatuur | 150 °C |
| kohver | EI |
| Liimimise temperatuur | 120°C |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
24.20€ /tk
Maksudeta: 20.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2130042
- Kaal: 0.26kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061297
- Riik: China