









Lihtne tööriist, näiteks kuumsulampüstol, ei tohi kodus ega töökojas puududa, sest selle tõhusus võib liimida ja ühendada peaaegu kõike. Püstol on mõeldud modelleerimisrakendusteks, seda saab kasutada puidu, plasti, tekstiili, papi, plaatide, keraamika, klaasi, naha jms ühendamiseks. Selle seadmega saate täita ka auke ja tihendeid.
80 W võimsusega Strend Pro püstolit on lihtne kasutada, lihtsalt ühendage see sobivasse pistikusse ja oodake 3-5 minutit, kuni see soojeneb. Selle püstoli jaoks sobiva kepi läbimõõt on 11 mm. Alustamiseks piisab päästikust. Kuumsulamisvardad ja otsik saavutavad temperatuuri kuni 168 °C. Kui töö on lõpetatud, tuleb see võrgust välja viia. Spetsiaalne tilkumisvastane funktsioon aktiveerub otsiku eemaldamisel ja takistab liimi tilkumist. Pakendatud praktilisesse karpi.
Korpus sisaldab:
- Strend Pro kuumsulampüstol
- 6 x liimipulk läbimõõduga 11 mm.
Kasutage toodet ohutult. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteteavet.
Ohu liigid:
H317 Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.
| Default | |
| Tip | Elektri |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 60-80 W |
| Soojenemise aeg | 3 - 5 min |
| kohver | Jah |
| Liimimise temperatuur | 168 °C |
| Toitesisend (hoia soojas) | 23 W |
| Toitesisend (soojendus) | 60 - 80 W |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130081
- Kaal: 0.56kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077595
- Riik: China