









Tolmuimeja Strend Pro K-408, 15 liitrit, 1000 W, tuha jaoks
| Default | |
| Vooliku läbimõõt | 36,5 mm |
| Lisaseadme tüüp | tuha tolmuimeja |
| Pinge | 230 V |
| Negatiivne rõhk | 16 kPa |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Toitesüsteem | võrk |
| Sisend | 1 kW |
| Vooliku materjal | metall, plastik |
| Koti/konteineri maht | 15 l |
| Imemisvõimsus | 16 kPa |
| Tuha tolmuimejaga puhastamine | Jah |
| Toitekaabli pikkus | 1,2 m |
| Jaotus | Kohtle mind |
| Õhuvool | 25±2 lit./s |
41.14€ /tk
Maksudeta: 34.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119586
- Kaal: 3.49kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163058051
- Riik: China