









Tolmuimeja Strend Pro K-411F/1200, 20 l, 1200 W, tööstuslik
Tööstuslik tolmuimeja Strend Pro K-411F/1200 suudab tõhusalt tolmuimejaga puhastada nii kuival kui ka märjal pinnal. Tolmuimejaga saab imeda erinevat tüüpi materjale.
1200 W mootor hoolitseb suurepärase töö eest. See pakub kogumismahutit mahuga 20 l. Õhuvooluga 33 l/s on tolmuimemine kiire ja tõhus. Metalltoru, mida saate pikendada kuni 64,5 cm, võimaldab teil põhjalikult tolmuimejaga puhastada. Tolmuimejat on lihtne käsitseda tänu 4 pöörlevale rattale.
Tänu voolikuhoidjale saate tolmuimejat hõlpsalt hoiustada. Kõigil tarvikutel ja kaablitel on tolmuimejal oma koht, nii et need võtavad hoiustamisel vähem ruumi. Kitsaste ruumide ja tööriistade puhastamisel võib puhumisfunktsioon olla kasulik.
Tarvikud:
- Tekstiilist filter
- Paberist kogumiskott
- Vaht filter
- Põranda pea
- 2 in 1 lame pea + hari
| Default | |
| Vooliku läbimõõt | 32 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Negatiivne rõhk | 17 kPa |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Toru pikkus | 40 cm (pikendatav kuni 64,5 cm) |
| Sisend | 1 200 W |
| Vooliku materjal | EVA |
| Koti/konteineri maht | 20 l |
| Tuha tolmuimejaga puhastamine | EI |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Toitekaabli pikkus | 5,5 m |
| Toru materjal | Katsuda |
| Õhuvool | 33 l/s |
| Märgtolmuimeja | Jah |
| Toru läbimõõt (mm) | 32 |
72.60€ /tk
Maksudeta: 60.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119309
- Kaal: 5.54kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163013784
- Riik: China