









Tuhatolmuimeja Strend Pro AV605 on mõeldud külma tuha imemiseks kaminatest, pliitidest, tuhatoosidest või grillidest. See pakub suurepärast jõudlust tänu võimsale 1200 W mootorile ja 25 l/s õhuvoolule. Painduv 1,2 m pikkune voolik ja 1,5 m pikkune toitekaabel muudavad teie töö lihtsamaks. Naudite isepuhastuvat filtreerimisrežiimi, puhumisfunktsiooni ja ruumi tarvikute hoidmiseks. Samuti on olemas praktiline voolikulukk.
Tolmuimeja sisselülitamiseks vajutage lihtsalt ON/OFF nuppu. Kasutage kogu mustuse imemiseks imivoolikut. Tolmuimeja on varustatud paagiga mahuga 18 l. Pärast selle täitmist tühjendage see lihtsalt. Mugav käepide võimaldab tolmuimejat mugavalt kaasas kanda. Praktiline indikaator annab teada, kui õhufilter on täis. Strend Pro AV605-ga on tolmuimemine tõhus ja lihtne.
hoiatus:
Ärgeimege tolmuimejaga süsi. Enne tolmuimejaga puhastamist kaevake tuhk ja veenduge, et see ei sisaldaks süsi. Külm tuhk ei eralda soojust.
Tarvikud:
- Plastikust voolik 3,6 x 100 cm
- Metalltoru 3,4 x 23 cm
| Default | |
| Vooliku läbimõõt | 36.5 mm |
| Lisaseadme tüüp | tuha tolmuimeja |
| Negatiivne rõhk | =< 16kPa |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Toitesüsteem | võrk |
| Sisend | 1200 W |
| Vooliku materjal | metall, plastik |
| Koti/konteineri maht | 18 l |
| Tuha tolmuimejaga puhastamine | Jah |
| Filtri soomus | Jah |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Õhuvool | 25 l/s |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119274
- Kaal: 5.22kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023309559
- Riik: China