









Betooni vibraator Strend Pro TCT0504C, 1200W, 230V, voolik 2 m
Elektriline sukeldatav vibraator Strend Pro vabastab betooni õhumullidest, tihendades seda. Põhjalik tihendamine parandab oluliselt kandevõimet, stabiilsust, piirab vee läbilaskvust ja hoiab ära pragude tekkimise. See muudab selle ideaalseks abimeheks kõigi betoonitööde jaoks. Oluline - selle käivitamiseks tuleb vibraator maapinnale suruda.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Vibratsiooni sagedus | 275 v/min |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Isolatsiooni klass | mina |
| Maksimaalne tühikäigu pöörlemiskiirus | 5000 min<sup>-1</sup> |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 5,000 p/min |
| Vibreeriv pea | läbimõõt 35 x 450 mm |
| katvus | IP20 |
| Vibratsiooni | < 2,5 m/s2 |
66.55€ /tk
Maksudeta: 55.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119573
- Kaal: 7.95kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163038800
- Riik: China