









Betooni vibraator Strend Pro TCT0507B, 2300W, 230V, voolik 4 m
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Vibratsiooni sagedus | 275 v/min |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Isolatsiooni klass | mina |
| Maksimaalne tühikäigu pöörlemiskiirus | 4000 min<sup>-1</sup> |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 4,000 p/min |
| Vibreeriv pea | Ø 35 x 450 mm |
| katvus | IP20 |
| Vibratsiooni | < 2,5 m/s2 |
169.40€ /tk
Maksudeta: 140.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119574
- Kaal: 16.65kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163038817
- Riik: China