









Elektriline ruuter Worcraft ER12-6/8 on ette nähtud soonte, servade, profiilide ja pilude freesimiseks puit-, plast- või heledal pinnal, samuti koopiafreesimiseks. 55 mm freesimiskäiguga saavutate parimad tulemused. 6/8 mm kinnitustangid tagavad maksimaalse mugavuse ja täpsuse. Tänu võimsale 1200 W mootorile on teie freesimine professionaalse välimusega.
Elektrilise ruuteri Worcraft ER12-6/8 eelised on teie vajadustele vastavad seadistatavad pöörded. Väljatõmbeadapteriga saate töö ajal jäätmed unustada. Sellel on seadistatav freesimissügavus, mida saab lugeda freesimiskettalt. Selle seadistamiseks keerake lihtsalt juhtnuppu või seadistage see astmelise peatuse abil. Freesimine on võimalik ka repimisaia või ringkompassi abil. Samuti saate freesida koopiakorpusega, et kopeerida joonistest piirjooni, tänu millele on see praktiline ja universaalne. Ergonoomilised kummeeritud käepidemed muudavad elektriruuteriga töötamise lihtsamaks.
Kui soovite kvaliteetset ja tõhusat laia kasutusalaga elektriruuterit, siis elektriline ruuter Worcraft ER12-6/8 on see, mida otsite.
| Default | |
| Tip | Ülemine freespink |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | Jah |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Freesimise käik | 55 mm |
| Sisend | 1 200 W |
| Kinnitustsang | 6 / 8 mm |
| Maksimaalne tühikäigu pöörlemiskiirus | 30 000 min<sup>-1</sup> |
| Elektrijäätmed | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114345
- Kaal: 3.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023354672
- Riik: China