









Keevitusmasin Strend Pro PPR 63B, polüfusioon, 1500W, 20-63 mm, plasttorudele, 14 osa
Polüfusioonikeevitusmasinat Strend Pro PPR 63B kasutatakse plasttorude keevitamiseks läbimõõduga: 20, 25, 32, 40, 50 ja 63 mm. See praktiline keevitusmasin sobib ideaalselt erinevat tüüpi plasttorude jaoks. 3 erineva kuumusastmega saab seda soojendada kuni 300 °C-ni. Tänu tugevale 1500 W võimsusele on tulemus kvaliteetne. Kütteaeg on alla 15 minuti, seega pole vaja oodata, enne kui saate oma ülesandega alustada.
Puhas eelis on täielike tarvikute komplekt teie maksimaalse mugavuse tagamiseks. Olete valmis iga probleemiga silmitsi seisma
Keevitusmasin Strend Pro PPR 63B on suurepärane valik erinevate kodutööde jaoks, nii et hankige see esimesel võimalusel.
Tarvikud:
- pikendused 20 - 63 mm
- Plasttorude käärid
- Kindad
- kruvikeeraja
- kuuskantvõti
- meeter
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 230 V / 50 Hz |
| Termiline kütteaeg | < 15 min |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1 500 W |
| Temperatuuri regulaator | 0 kuni 300 °C |
| Isolatsiooni klass | II |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | IP20 |
43.20€ /tk
Maksudeta: 35.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213380
- Kaal: 4.85kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023393411
- Riik: China