









Võrratu inverteriga MIG/MMA keevitusmasin ST WELD MIG-195 sobib suurepäraselt professionaalseks materjalide keevitamiseks. See sobib 0,6-10 mm läbimõõduga elektroodidele. Nõuetekohaseks toimimiseks ühendage see lihtsalt 230 V pistikupessa. Keevitustraadi läbimõõt on 0,6/0,8/1 mm. Seda kasutatakse terase täpseks keevitamiseks.
See on varustatud paljude kasulike funktsioonidega. Selle elektrienergia voogu saab hõlpsasti reguleerida. Tehnoloogia PWM kontrollib pulsivahemikku. Kiire jahuti ventilatsiooniavaga pole vaja muretseda ülekuumenemise pärast. Fusionil on spetsiaalselt disainitud pikkus hea keevitusefekti saavutamiseks. Ohutus on tagatud tänu kaitsele ülelaadimise, kuumuse ja ülekoormuse eest. Need on vaid mõned keevitusmasina ST WELD MIG-195 paljudest funktsioonidest.
Keevitamise ajal parimate tulemuste saavutamiseks hankige keevitusmasin ST WELD MIG-195 juba täna.
| Default | |
| Elektroodi läbimõõt | 0,6 - 10,0 mm |
| Avatud vooluahela pinge | 55 V |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisendvõimsus | 7,6 kVA |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Isolatsiooni klass | F |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| MMA vooluvahemik | 40 A / 16 V - 180 A / 23 V |
| MIG-i koormusandur | 60% 180 A / 23 V 100% 139 A / 21 V |
| MMA raskekaal | 60% 190 A / 27,6 V 100% 147 A / 25,9 V |
| MIG-i vooluvahemik | 40 A / 21,6 V - 190 A / 27,6 V |
| Töötsükkel | 30 % |
| katvus | IP21S |
| tõhusust | 80 % |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 116029
- Kaal: 12.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023315772
- Riik: China