









Keevitusmasin Strend Pro ST WELD MMA-180H, 230V, inverter
ST WELDINGMMA-180H inverterkeevitaja sobib suurepäraselt roostevaba terase, legeeritud ja süsinikterase, vase ja muude värviliste metallide keevitamiseks. Kõrge kasutegur 80% tagab kiire ja kvaliteetse keevisõmbluse. Vooluvahemikuga 30–180 A saab see hakkama mis tahes probleemiga. Keevitusseade sobib elektroodidele läbimõõduga 1,6 – 4 mm. Nõuetekohaseks toimimiseks piisab, kui ühendada see tavalise vooluvõrku.
Eelisteks on tugev ja stabiilne kaar. Samuti olete rahul suure energiasäästuga. See on kerge, kaasaskantav ja kompaktne, selle mahutamiseks ei pea te töökojas ruumi koristama. Saate seda kasutada suurel kõrgusel, nii õues kui ka siseruumides.
| Default | |
| Elektroodi läbimõõt | min 1,6 mm / max 4,0 mm |
| Avatud vooluahela pinge | 65 V |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisendvõimsus | 8,4 kW |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Isolatsiooni klass | F |
| Ametlik | 0,73 |
| Praegune vahemik | 30-180 A |
| Töötsükkel | 40% |
| katvus | IP215 |
| tõhusust | 80% |
146.41€ /tk
Maksudeta: 121.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 116104A
- Kaal: 7.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163053087
- Riik: China