









Kompressor Aircom AC250, 250 psi, 230V/12V
Õhukompressor AIRCOM AC250 on usaldusväärne abiline igasse koju. See sobib töötamiseks suruõhuga, rõhuga kuni 250 PSI. Eeliseks on disaini lihtsus, tänu millele mahub see peaaegu igale riiulile. See on varustatud 3,5 m pikkuse kaabli ja manomeetriga. Nõuetekohaseks tööks ühendage see lihtsalt vooluvõrku (230 V / 12 V) või sigaretisüütaja pistikupessa, mida hindate teel olles.
| Default | |
| Müra | 90 dB |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Mootori ühendus | 230 / 12 V |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Lendur | EI |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 16 500 p/min |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Rullide arv | 1 |
| Imemisvõimsus max. | 8 lit./min. |
31.76€ /tk
Maksudeta: 26.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 115002
- Kaal: 1.67kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023332342
- Riik: China