
Õhukuivati Strend Pro BGD1701-50-19, max. 900 W, taimer
Õhukuivati Strend Pro BGD1701-50-19 hoolitseb ruumiõhu automaatse kuivatamise eest kondenseerumise põhimõttel. Õhukuivati on varustatud külmumiskaitsega, kus see hakkab automaatselt sulatama temperatuuril -1 °C, kui see töötab vähemalt 30 minutit. Taimer on ka suurepärane funktsioon. Selle õhukuivati niiskuse protsendi reguleerimine on nuppudega väga lihtne, seadistusvahemik on 10-95%. Kui ruumi suhteline õhuniiskus on seatud väärtusest madalam, hakkab seade tööle. Kui niiskuse seadeväärtus on saavutatud, lülitub see välja. Niiskuse eemaldamise võimsus on 50 l/24 h sisendvõimsusega 900 W. Kondensaadipaagi maht on 7 liitrit.
Pakett sisaldab kondensaadi äravooluvoolikut 1 m x Ø 13 mm.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Niiskuse eemaldamise jõudlus | 50 l/d (suhteline õhuniiskus 30 °C 80%) / 30 l/d (27 °C suhteline õhuniiskus 60%) |
| Nimivõimsus | 900 W (suhteline õhuniiskus 30 °C 80%) / 750 W (suhteline õhuniiskus 27 °C 60%) |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 900 W |
| Töötemperatuur | 5 - 35 °C |
| Max. imemisrõhk | 1 MPa |
| Max. tühjendusrõhk | 2,5 MPa |
| Külmutusagensi | R290 / 200 g |
| Õhuvool | 300 m<sup>3</sup>/h |
| Kondensaadimahuti maht | 7 l |
580.80€ /tk
Maksudeta: 480.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119211
- Kaal: 32.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163045099
- Riik: China