









Õhukuivati Strend Pro BGD1702-80-X, max. 1300 W, taimer
Õhukuivati Strend Pro BGD1702-80-X hoolitseb ruumiõhu automaatse kuivatamise eest kondenseerumise põhimõttel. Õhukuivati on varustatud külmumiskaitsega. Taimer on ka suurepärane funktsioon. Selle õhukuivati niiskuse protsendi reguleerimine on nuppudega väga lihtne, seadistusvahemik on 10-95%. Kui ruumi suhteline õhuniiskus on seatud väärtusest madalam, hakkab seade tööle. Kui niiskuse seadeväärtus on saavutatud, lülitub see välja. Niiskuse eemaldamise võimsus on 70l/24 h sisendvõimsusega 1300W. Täiusliku niiskustaseme saavutamine pole kunagi olnud nii lihtne!
Pakett sisaldab kondensaadi äravooluvoolikut 1 m x Ø 16 mm.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Niiskuse eemaldamise jõudlus | 70 l/d (suhteline õhuniiskus 30 °C 80%) / 40 l/d (suhteline õhuniiskus 27 °C 60%) |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Nimivõimsus | 1 300 W / 950 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1300 W |
| Töötemperatuur | 5 – 35 °C |
| Max. imemisrõhk | 1 MPa |
| Max. tühjendusrõhk | 2,5 MPa |
| Külmutusagensi | R290 / 280 g |
| Õhuvool | 400 m3/h |
810.70€ /tk
Maksudeta: 670.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119589
- Kaal: 43.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163060863
- Riik: China