



Pihustuspüstol Worсraft сSG-S20Liа, 20V Li-ion, 1000ml
Worcrafti pihustuspüstol ei tohiks puududa nii professionaalsete käsitööliste kui ka isetegijate varustusest. See on ette nähtud järgmiste värvide ja pinnakatete pealekandmiseks - veepõhised värvid, kruntvärvid, pealisvärvid, autode pealisvärvid, puidukatted, puidu kaitsekatted, peitsid ja mittesüttivad ained, mille leekpunkt on alla 55 °C. Sellel on reguleeritav õhulukk vertikaalse, horisontaalse ja ümmarguse voolu jaoks. Võimalik on seadistada vooluhulga reguleerimist. Eemaldatav püstolipea võimaldab lihtsat hooldust. Mahuti maht on 1000 ml. Õhuvarustus toimub filtri sees. See on MULTI SÜSTEEM - akud ühilduvad kõigi seeria seadmetega. Aku ja laadija ei kuulu komplekti. Pinge on 20 V. Mahutavus on 2 või 4 Ah. Maksimaalne voolukiirus on 700 ml/min. Maksimaalne viskoossus on 7 din/s. Düüsi läbimõõt on 1,8 ja 2,6 mm. Kaal on 1 kg.
| Default | |
| Tip | aku |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Düüsi läbimõõt | 1,8-2,6 mm |
| Aku pinge | 20 V |
| Max. voolukiirus | 700 ml/min |
| kohver | EI |
| Aku mahutavus | 2 või 4 Ah |
40.03€ /tk
Maksudeta: 33.08€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 115099
- Kaal: 1.52kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163059768
- Riik: China