









Vaibapuhastusvahend Strend Pro W05, plekieemaldaja, kaabel 5 m, imemisvoolik 1,2 m
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 230 V |
| Negatiivne rõhk | >=11 kPa |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Toitesüsteem | võrk |
| Sisend | 450 W |
| Vooliku materjal | plast |
| Koti/konteineri maht | 800-1080 ml |
| Imemisvõimsus | >=40 kPa |
| Toitekaabli pikkus | 5 m |
| Märgtolmuimeja | Jah |
| Toru läbimõõt (mm) | 32 |
118.58€ /tk
Maksudeta: 98.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119625
- Kaal: 5.52kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163075317
- Riik: China