
Pihustuspüstolit Worcraft SG06-800 kasutatakse lahustipõhiste ja veega lahjendatavate lakkide, glasuuride, kruntvärvide, läbipaistvate lakkide, autode pealisvärvide, puidupeitside ja õlide pihustamiseks. Selle saab lihtsalt vooluvõrku ühendada. Tänu võimsale mootorile, mille võimsus on 800 W, pihustatakse teie pind kiiresti ja tõhusalt. Tassi mahub teie mugavuse huvides 800 ml värvi. Maksimaalne pihustusvool on 350 ml minutis ja see on reguleeritav.
Pihustuspüstoliga kaetakse teie pind vaevata. DIN-tassi saab kasutada värvi või kihi õigeks ja lihtsaks lahjendamiseks. Püstolil on ka pihustuskuju reguleerimise nupp. Hooldus on puhastusnõelaga lihtne. Püstoli saab hõlpsasti jagada kaheks osaks, esi- ja tagaosaks, mis tagab lihtsa puhastamise.
Ärge kartke ja hankige Pihustuspüstol Worcraft SG06-800 juba täna.
| Default | |
| Tip | Elektri |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Düüsi läbimõõt | 1,8 mm |
| Sisend | 550 W |
| Max. voolukiirus | 350 ml/min |
| kohver | EI |
| Elektrijäätmed | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 115072
- Kaal: 1.58kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014286
- Riik: China