
Aiakaabel Saksa pistikupesaga Strend Pro DG-YDB01 10 m, HUN, ROM, SRB, CRO
| Default | |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Tip | Saksa |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 10 m |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3680 W/16 A |
| katvus | IP20 |
18.15€ /tk
Maksudeta: 15.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130013
- Kaal: 1.26kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020812
- Riik: China