



Aiakaabel Saksa pistikupesaga Strend Pro DG-YDB01 30 m, HUN, ROM, SRB, CRO
| Default | |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Tip | Saksa |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 30 m |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3680 W/16 A |
| katvus | IP20 |
42.35€ /tk
Maksudeta: 35.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130015
- Kaal: 3.18kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020836
- Riik: China