









Pikendusjuhe Strend Pro DG-FB04, 25 m, trumlil, ristlõige 1,5 mm2
Käepärane oranži värvi pikenduskaabel Strend Pro DG-FB04, mis on trumlile haavatud. Kaabli pikkus on 25 meetrit, seega laiendab see toiteallikat kaugematesse kohtadesse. Sellel on trumlil neli pistikupesa, nii et saate korraga toita mitut seadet. Suurepärane koju või aeda.
Kaabel sobib maksimaalsele koormusele kuni 3680 W, kui see on täielikult kasutusele võetud. Kui kaabel on keritud, võib selle maksimaalne väärtus ulatuda 1100 W-ni. Kaabli pooli läbimõõt on 1,5 mm.
| Default | |
| Kaabli pikkus | 25.0 |
| Maksimaalne koormus | 3 000 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | Jah |
| kaabel | 25 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 4 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 000 W / 16 A |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Max. mähitud kaabli koormus | 1 200 W |
44.77€ /tk
Maksudeta: 37.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213053
- Kaal: 4.23kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023383115
- Riik: China