



Pikenduskaabel DG-F803B 5 m 3 pistikupesa
| Default | |
| Kaabli pikkus | 5.0 |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 5 m |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 680 W/16 A |
6.35€ /tk
Maksudeta: 5.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213324
- Kaal: 0.53kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382880
- Riik: China