



Pikenduskaabel DG-F804B 7 m 4 pistikupesa
| Default | |
| Kaabli pikkus | 7.0 |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 7 m |
| pistikupesa | 4 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 680 W/16 A |
8.47€ /tk
Maksudeta: 7.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213329
- Kaal: 0.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382934
- Riik: China