



Pikenduskaabel DG-YFB01 30 m
| Default | |
| Kaabli pikkus | 30.0 |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | max 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 30 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 680 W/16 A |
| Elektrijäätmed | EI |
42.35€ /tk
Maksudeta: 35.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213270
- Kaal: 3.51kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023383153
- Riik: China