



Pikenduskaabel lülitiga DG-F805BK 10 m 5 pistikupesa
Praktiline valget värvi pikendusjuhe DG-F805BK tagab elektrivarustuse kuni 10 meetri pikkuselt. Seda saab kasutada nii kontorites kui ka kodumajapidamistes. Tänu 5 pistikupesale võimaldab see ühendada mitu seadet korraga. Kaablil on praktiline ON/OFF lüliti. Pealüliti väljalülitamine katkestab kõigi ühendatud seadmete toiteallika
.| Default | |
| Kaabli pikkus | 10.0 |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 10 m |
| pistikupesa | 5 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 680 W/16 A |
11.98€ /tk
Maksudeta: 9.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213348
- Kaal: 1.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023308712
- Riik: China