
Pikenduskaabel Strend Pro FS0701, L-4,90 m, 2x pistikupesa, riputamiseks, IP44
| Default | |
| Kaabli pikkus | 4.9 |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 5 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 2 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 16 A |
| katvus | IP44 |
16.34€ /tk
Maksudeta: 13.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130072
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077380
- Riik: China