
Pikenduskaabel Strend Pro FS0701, L-5 m, 3x pistikupesa+lüliti, IP44
| Default | |
| Kaabli pikkus | 5.0 |
| Maksimaalne koormus | 3 680 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | max 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 5 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 3 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 16 A |
| katvus | IP44 |
15.61€ /tk
Maksudeta: 12.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130069
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077359
- Riik: China