



Pikenduskaabel Strend Pro GER DG-805B 5,00 m, 5 pistikupesa
| Default | |
| Tip | Saksa |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 10 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 5 m |
| pistikupesa | 3 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
9.32€ /tk
Maksudeta: 7.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2130009
- Kaal: 0.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020928
- Riik: China