
Pikenduskaabel Strend Pro GER DG-805BK 3,00 m, 5 pistikupesa, lüliti
| Default | |
| Maksimaalne koormus | 3680 W |
| Tip | Saksa |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | EI |
| kaabel | 3 m |
| pistikupesa | 3 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3680 W/16 A |
| katvus | IP20 |
7.87€ /tk
Maksudeta: 6.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130011
- Kaal: 0.45kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020942
- Riik: China