









Pikenduskaabel Strend Pro, USB A+C, juhtmevaba laadimine, 1,4 m
| Default | |
| Kaabli pikkus | 1.4 |
| Maksimaalne koormus | 3680 W/16 A |
| Tip | Kuup |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| pistikupesa | 3 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Pikendamine |
| katvus | IP20 |
20.45€ /tk
Maksudeta: 16.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130077
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077328
- Riik: China