





Strend Pro pistikupesa, veekindel, aed, kiviimitatsioon, IP44, 4 pistikupesa, 3 m
| Default | |
| Maksimaalne koormus | 16 A |
| Tip | Veekindel |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Hoovus | 16 A |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 4 x 230 V |
| katvus | IP44 |
38.72€ /tk
Maksudeta: 32.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2130066
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077311
- Riik: China