
Masin on ette nähtud puidu, plasti, metalli ja ehitusmaterjalide saagimiseks, toetudes kindlalt toorikule. See sobib sirgete ja kumerate lõigete tegemiseks. Sobivate bimetallist saekettade kasutamisel on võimalik lõigata töödeldava detaili pinnaga tasapinnaliselt. Tugevdatud konstruktsioon tagab pika kasutusea. Saag võimaldab lõigata ka ehitusmaterjale sobiva saekettaga.
Järgida tuleb saeketta soovitusi. Selle elektritööriista tuli on ette nähtud elektritööriista otsese tööpiirkonna valgustamiseks ega sobi majapidamisruumi valgustamiseks. Saag on võimas mootor, mille võimsus on 650 W ja mida hoitakse kvaliteetses töödeldud korpuses. Kiirus ilma segaduseta 800 - 3 000 pööret minutis. See võimaldab kompaktset disaini, mis kaalub vaid 2,85 kg, isegi pikema töö korral.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 650 W |
| Käigu pikkus (mm) | 20 |
| Lõikepaksus terases | 10 mm |
| Puidu lõikepaksus | 115 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 800 - 3,000 pööret minutis |
| Elektrijäätmed | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114016
- Kaal: 3.34kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163019946
- Riik: China